• Свеж
Франхајс Женски Боди Фустан, Долг Ракав Со Едно рамо Издлабени Плисирани Цврсти Тенки Фит Мини Сини Фустани За Дами ГОЛЕМИНА XS До L

Франхајс Женски Боди Фустан, Долг Ракав Со Едно рамо Издлабени Плисирани Цврсти Тенки Фит Мини Сини Фустани За Дами ГОЛЕМИНА

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Фустан За Тело, Мини Фустан со Долги Ракави Со Едно рамо Издлабен Плисиран Цврст Тенок Фит. Стил со шарм, фустанот со боди ве прави да се истакнете во толпата, совршен за да ја покажете вашата женска страна!. Големина Шема. Големина (см). XS t Back Должина : t82tt Bust : t72-82tпресврт : t60-70tt Hip : t78-88. S Tback Должина : t84tt Bust : t76-86tпресврт : t64-74tt Hip : t82-92. M Tback Должина : t86tt Bust : t80-90tпресврт : t68-78tt Hip : t86-96. L Tback Должина : t88tt Bust : t84-94tпресврт : t72-82tt Hip : t90-100. Tttttt TT T T T. Големина(инч). XS t Back Должина : t32. 28 t Bust : t28. 35-32. 28пресврт : t23. 62-27. 56t Hip : t30. 71-34. 65. S t Back Должина : t33.07 t Bust : t29. 92-33. 86пресврт : t25. 20-29. 13t Hip : t32. 28-36. 22. М Должина на задниот дел : т33, 86 тбуст : т31, 50-35, 43пресврт : т26, 77-30, 71тип : т33, 86-37, 80. L Tback Должина : t34. 65 t Bust : t33. 07-37. 01пресврт : t28. 35-32. 28t Hip : t35. 43-39. 37. Спецификација. Име на предметот : бодикон фустан. Боја : сина. Големина : XS, S, M, L. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : едно рамо. Шема : цврста боја. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : фустанот за тело за жени е изработен од врвен полиестерски материјал, одредена еластичност, мек и удобен за носење. Карактеристики : женскиот фустан за тело има долг ракав, едно рамо, едноставна цврста боја, неправилен раб, издлабен и плисиран дизајн прави да изгледате шармантно и привлечно. Изборна Големина : вградениот фустан за жени има 4 големини за избор : XS, S, M, L, погоден за повеќето жени носат. Дизајнот на бодикон за истегнување ја истакнува вашата совршена крива на телото. Прилики : мини фустанот за жени е совршен за коктел, вечерна забава, клуб, состаноци, бар, сценско шоу, рејв, годишнина, социјални собири итн. Пакет И Нега : 1 парче женски бодикон фустан. Се препорачува машинско перење, миење раце на студ, закачување за сушење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата