• Свеж
Фустан Со долги Ракави За Жени, Летни Лелеави Фустани За Жени Коктел Фустан Секојдневен Лелеав Макси Фустан На Плажа Фустан За Жени

Фустан Со долги Ракави За Жени, Летни Лелеави Фустани За Жени Коктел Фустан Секојдневен Лелеав Макси Фустан На Плажа Фустан

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Партија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќ-надвор, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето. ИДЕИ ЗА СОВПАЃАЊЕ : САНДАЛИ, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата