• Свеж
Деца Девојки Мало Дете Почва Памук Постелнина Возбуда Оглавник Boeknot Принцеза Фустани Без Ракави

Деца Девојки Мало Дете Почва Памук Постелнина Возбуда Оглавник Boeknot Принцеза Фустани Без Ракави

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 80 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 52см/20,47" Должина : 50см/19,69" Големина : 90 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 56см/22,05" Должина : 53см/20,87" Големина : 100 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 56см/22,05" Големина : 110 Препорачана Возраст : 5-6 години биста : 64см/25.20" должина : 60см/23.62" големина : 120 препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 68см/26.77" должина : 65см/25.59" деца девојки дете почва Памук Постелнина Возбуда Оглавник Boeknot принцеза фустани карактеристики : Рачно перење само мали девојки партија фустан летаат Ракави Летни Тимови Едноставно Со почва. Девојки се облекуваат Постави Облека за 1-7 години. Совршени за Летна Облека на плажа, вашите девојки ќе бидат слатки со овој симпатичен моден фустан за активности, роденден,фотографија,сценски настапи и така натаму.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Сезона На Облекување : Летен Пол : Девојки Тип На Шема : Почвена Пригода : Одмор на плажа, Фотографии, Забава во детски Базен, Капење, Пливање, пешачење, трчање, сурфање, играње, дрифтингсе препорачува Старосна Должина 802-3 Години 52 См/20,47"50 см/19,69"903-4 Години 56 См/22.05"53СМ/20.87"1004-5 Години60см/23.62"56см/22.05"1105-6 години64см/25.20"60см/23.62"1206-7 Години68см/26.77"65см/25.59"големина : 80препорачана Возраст : 2-3 ГОДИНИ : 52 См/20,47"Должина : 50 См/19,69"големина : 90 препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 56 см/22,05"должина : 53 см/20,87"Големина : 100 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 60 см/23,62"должина : 56 см/22,05"Големина : 110 препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 64 См/25,20"Должина : 60 См/23,62"Големина : 120 Препорачана Возраст : 6-7 години биста : 68 см/26,77"должина : 65 см/25,59" Мајка И Бебешка Облека. мајчинство, мајчини резерви. бебешки материјали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата