• Свеж
Плус Големина Макси Фустани За Женски Летен Лежерен Краток Ракав V Врат Цветни Врвки Бохо Плажа Течен Макси Долг Фустан

Плус Големина Макси Фустани За Женски Летен Лежерен Краток Ракав V Врат Цветни Врвки Бохо Плажа Течен Макси Долг Фустан

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ткаенина : мека, удобна,еластична, дише, пријателска за кожата. Одлично за секојдневно/плажа/забава/дневно/канцеларија/формално/дома, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Модниот дизајн ве одржува кул за носење, Нов изглед, Нов вие!Супер Мека и Мала тежина, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Женскиот фустан е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење, мека ткаенина изработена и удобна за носење. Нархбрг е посветена на обезбедување висококвалитетна женска облека и додатоци. Големина Прашање : . Табела со големини(1 инч=2,54 см) : . Повод : Секојдневен, Плажа, Работа, Одмор, Надвор, Дома, Дневна, Лето, Пролет, Aut. Карактеристика : над должината на коленото, цвет печатење.- Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚!-.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата