• Свеж
Г-Дине Заптивка. МРГ САД ЕКСХ ГСКТ ФОРД 429БХ

Г-Дине Заптивка. МРГ САД ЕКСХ ГСКТ ФОРД 429БХ

DEN 3359.84
Стока
Достапно е за нарачката

Г-Дине Заптивка. U/S EXH GSKT FORD 429bh Издувни Колектор Заптивка Во собата Ултра Печат Издувните Заптивка во собата Ултра Печат Издувните Заптивка; 1.63 во. Порт Диа.; КАРАКТЕРИСТИКИ : Графит-Импрегнирани Со Кои се Соочува. Челик Проширено Метално Јадро. Супериорна Цврстина На Истегнување. Се Спротивставува На Пукање. Издржува Интензивна Топлина. Се Спротивставува На Влошување. Анти-Стап Својства. Лесно Отстранување За Расклопување. Групата За Перформанси НА ACCEL е единствената станица што треба да ја направите за сите ваши потреби за автомобилски перформанси! Ние сме производител, а не само ре-дистрибутер на производи. Ние ги конципираме, развиваме, произведуваме и продаваме нашите производи во нашите сопствени капацитети, каде што вистинските ентузијасти се вклучени во процесот од прва рака. Нашите сојузи со докажани врвни градители на мотори и специјалисти за развој на производи за перформанси ни овозможија да понудиме најтехнолошки производи на располагање. Со неколку разновидни брендови во нашето семејство, ние нудиме широк спектар на производи докажани за трка за да го направите вашиот автомобил да изгледа подобро и да оди побрзо. Од производи за палење до дихтунзи, суспензија, спојки и сѐ помеѓу, ги покривме вашите потреби за изведба. Што не издвојува како компанија во автомобилската индустрија? Многу работи ми доаѓаат на ум, но што е најважно е нашиот упатен тим на вработени. Тие се квалификувани и посветени професионалци кои се експерти во автомобилската индустрија, а повеќето се самите тркачи и ентузијасти. Луѓе со интерес од прва рака и познавање на оваа индустрија, кои создаваат и применуваат нови концепти базирани не само на истражување и бројки, туку и на лично искуство и практично знаење. Нашиот персонал на ентузијасти го применува своето знаење за инженерство на производи, истражување и развој, управување со производи и маркетинг услуги. Членовите на нашата група за технички услуги имаат просечен мандат поголем од петнаесет години. Тоа не е само посветеност на кариерата, тоа е посветеност на нешто во што навистина веруваат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата