• Свеж
Georgeорџ - Плетни панталони со плетенки на момчињата Хаски

Georgeорџ - Плетни панталони со плетенки на момчињата Хаски

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Не гледајте подалеку од момчињата Georgeорџ Хаски Плејт предни панталони кога станува збор за добивање на училишна униформа на вашето дете. Оваа панталона со мешавина од памук со памук доаѓа во морнарица сина и нуди крајна удобност на носењето. Овие училишни униформни панталони за момчиња имаат еластично јазиче за половината, заедно со патент и затворање на кука и лента за да обезбедат безбедно вклопување. Овие хаски панталони се плетени во предниот дел и имаат џеб за заварување и 2 странични џебови на задниот дел за да обезбедат опции за складирање. За да го прицврстите ременот и да се обезбеди правилно вклопување, овие панталони доаѓаат со 5 јамки на ременот. Завршувањето на репеланти на дамки од Scotchgard ги прави овие момчиња еластични пантолони од половината трајни и лесни за одржување. Georgeорџ - Плетни предни панталони на момчињата на Хаски : 7 -Оз. памук-мешавина. Внатрешни прилагодливи еластични јазичиња за половината. Завршувањето/објавувањето на дамката на Scotchgard. 2 џебови од страничен спој, џеб од десно заварување. 5 јамки на ременот. Затворање на кука-и-бар со летање со патент.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата