• Свеж
Georgeорџ Машки 7 Твил влечење на шорцеви

Georgeорџ Машки 7 Твил влечење на шорцеви

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Секојдневните моменти се покриени од работните денови до викендите со влечење шорцеви на Georgeорџ. Изработени во ткаена ткаенина од Твил, овие шорцеви имаат меко чувство и половината за истегнување што е совршено за целодневно носење и удобност. Спарете го со омилената кошула или маичка со копче и ти и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/38% lyocell/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Влечените шорцеви на мажите од Georgeорџ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата