• Свеж
Виктор 02-10572- Се вклопува Изберете: 1996- Dodge Neon, 1996- Dodge Stratus

Виктор 02-10572- Се вклопува Изберете: 1996- Dodge Neon, 1996- Dodge Stratus

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Без разлика дали сте професионален техничар или квалификуван направете го тоа, потребен ви е лесен пристап до квалитетот на Виктор Рајнц на секое ниво на моторот сите во една кутија и без изненадувања. Заштитно пакување, информативни етикети и најсовремени електронски каталогизација, осигурете се дека ќе ги добиете прецизно дихтунзите и заптивките потребни за успешна, долготрајна поправка. Виктор 02-10572-01 одговара на Изберете : 1996-1999 Dodge Neon 1996-1999 Dodge Stratus 1996-1999 Plymouth Breeze 1996-1999 Plymouth Neon и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата