• Свеж
Нокивикис Жените Монокини, Вратот Закачалка Крст Завој Тесни Половината Триаголник Препоните Костими За Капење

Нокивикис Жените Монокини, Вратот Закачалка Крст Завој Тесни Половината Триаголник Препоните Костими За Капење

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : . Материјал : Нашите костими за капење се изработени од висококвалитетен најлон за заштита на вашата нежна кожа. Нашата облека што дише ќе ви помогне удобно да се движите без проблеми со потта. Разновидна Употреба : Овој костим за капење е погоден за носење на вашата плажа. Добра облека поставена за базен, спа центар и други различни прилики. Покажете Го Вашето Тело : оваа облека за капење е дизајн без грб со вкрстен ремен кој целосно ќе го покаже вашиот прекрасен грб, крива на градите. . Големина (см). St Bust : t86-88t Hip : t92-95пресврт : t66-68. Мt Bust : t91-93t Hip : t97-100пресврт : t71-73. Lt Bust : t97-101t Hip : t104-107пресврт : t77-81. XLt Bust : t105-109t Hip : t111-115пресврт : t85-88. XXLt Bust : t116-121t Hip : t121-126пресврт : t99-104. Големина (инч). St Bust : t33. 86-34. 65t Hip : t36. 22-37. 4пресврт : t25. 98-26. 77. Мтбуст : т35, 83-36, 61тип : т38, 19-39, 37пресврт : т27, 95-28, 74. Lt Bust : t38. 19-39. 76t Hip : t40. 94-42. 13пресврт : t30. 31-31. 89. XLt Bust : t41. 34-42. 91t Hip : t43. 7-45. 28пресврт : t33. 46-34. 65. XXLt Bust : t45. 67-47. 64t Hip : t47. 64-49. 61пресврт : t38. 98-40. 94. Спецификации. Материјал : Најлон. Големина : S, M, L, XLXXL. Пол : женски. . Забелешки. Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Содржина На Пакетот. 1 * Материјал За Костим за Капење : Нашите костими за капење се изработени од висококвалитетен најлон за заштита на вашата нежна кожа. Нашата облека што дише ќе ви помогне удобно да се движите без проблеми со потта. Разновидна Употреба : Овој костим за капење е погоден за носење на вашата плажа. Добра облека поставена за базен, спа центар и други различни прилики. Покажете Го Вашето Тело : оваа облека за капење е дизајн без грб со вкрстен ремен кој целосно ќе го покаже вашиот прекрасен грб, крива на градите. Кориснички Дизајн : нашата облека може да се пере во машина што може да ви заштеди време и енергија. Сепак, подобро е да користите соодветен детергент. Содржина на пакетот : 1 х Женски Едноделен Бикинипомош бидете сигурни дека пакувањето ќе се стерилизира пред пратката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата