• Свеж
Americus-Thunderer CLT LT245 70R 119Q гума за лесен камион

Americus-Thunderer CLT LT245 70R 119Q гума за лесен камион

DEN 1872.00
Стока
Достапно е за нарачката

CLT Thunderer е засилен страничен allид штити од чистење на тротоарот со шема на шара и гумено соединение дизајнирано за да ја намали потрошувачката на гориво (гума со ниска отпорност на тркалање). Гумите се произведуваат во Тајланд и се добра опција за секое возило со лесен камион во комерцијална услуга. Ограничена гаранција на производителот. Стока.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата