• Свеж
Дримворкс Тролс Ситни Смиџ Прегратка ' Н Кадифен Кукла

Дримворкс Тролс Ситни Смиџ Прегратка ' Н Кадифен Кукла

DEN 383.20
Стока
Достапно е за нарачката

Добредојдовте во волшебниот свет На Троловите Од Соништата, каде што песната може да подигне секого нагоре и особено се охрабрува да дозволите вашите вистински бои да блеснат. Иако нивниот град е жив и забавен, троловите треба да внимаваат да не бидат заробени од бергенс во градот Берген, тие се сметаат за ретка и вкусна закуска! Од Анимацискиот филм Dream Works, оваа линија на кукли и плејсети им овозможува на децата да ги изразат своите вистински бои преку различни модели на игра. Се работи за светли бои, забавни песни, фанки мода и дива коса дефинитивно косата! Хасбро Тролс Трс Прегратка Н Кадифен Мал Смиџ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата