• Свеж
Ѕид Виси Животинска Скулптура Смола Животински Приврзок Ѕид Уметност За Дневна Соба Спална Соба Ѕид Декорација

Ѕид Виси Животинска Скулптура Смола Животински Приврзок Ѕид Уметност За Дневна Соба Спална Соба Ѕид Декорација

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Куршум поени : 1. Материјал : Изработен од смола, лесен за чистење, без деформација, здрав и еколошки, без избледување, отпорност на висока температура, прашина може да се избрише со крпа, секојдневното одржување е полесно и отпорно на корозија.2. Функција : добар додаток за опремување дом може да ја подобри живата атмосфера на вашето семејство. Има живописна форма, извонредна изработка, едноставна и интересна, додава мал вкус, покажува културен вкус.3. Процес : Дупчење, гравирање, полирање, лак за печење, рачно сликање, обликување на производи. Тоа е живописен, живописен, посебен, живописен занает.4. Повеќекратна употреба : Може да се стави во дневната соба, спалната соба, работната соба, канцеларијата, детската соба, барот, ноќниот клуб и други места.5. Рачно изработени : Шарени, исклучителни и уникатни уметнички дела. Без разлика дали станува збор за дневна соба, работна соба, канцеларија или кафуле, тоа е прекрасен пејзаж.Описи : Материјал : Ресинизирај : 9*5*26 см боја како што е прикажано тип на декорација на ѕид : Декорација На Животни апликација : Продавница, работна соба, дневна соба, трпезарија.Процес : вклучен е пакет за боење со спреј : 1*Животински Скулптури белешки : 1. Секој компјутерски монитор е различен, што ќе предизвика одредена разлика во бојата.?2. Ве молиме разберете дека постои грешка од 1-3 см во протетското мерење на рацете. 1. Материјал : Изработен од смола, лесен за чистење, без деформација, здрав и еколошки, без избледување, отпорност на висока температура, прашина може да се избрише со крпа, секојдневното одржување е полесно и отпорно на корозија. 2. Функција : добар додаток за опремување дом може да ја подобри живата атмосфера на вашето семејство. Има живописна форма, извонредна изработка, едноставна и интересна, додава мал вкус, покажува културен вкус. 3. Процес : Дупчење, гравирање, полирање, лак за печење, рачно сликање, обликување на производи. Тоа е живописен, живописен, посебен, живописен занает. 4. Повеќекратна употреба : Може да се стави во дневната соба, спалната соба, работната соба, канцеларијата, детската соба, барот, ноќниот клуб и други места. 5. Рачно изработени : Шарени, исклучителни и уникатни уметнички дела. Без разлика дали станува збор за дневна соба, работна соба, канцеларија или кафуле, тоа е прекрасен пејзаж.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата