• Свеж
Боја од бура-ме-кит

Боја од бура-ме-кит

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

X змејот боја-ме-кит од Brainstorm Products е поли-змеј во форма на дијамант. Оставете ја вашата креативност да се издигне. Персонализирајте ја вашата боја-ме-кит одново и одново со маркери за бришење. X змејот боја-ме-кит од Brainstorm Products е лесен за склопување, лесен за летање и е врамен во трајна лесна фиберглас воздушна рамка. X змејови Color-Me-Kite е комплетно со 4 маркери што можат да се избришат (сина, жолта, виолетова и црвена), рачка со летачка линија со наши ексклузивни Quik Clip и Skytails. Со нашиот Quik Clip, нема потреба да се врзува јазол. Лесно е да се соберат!. Лесно е да се лета!. Вклучени 4 маркери за бришење!. Издржлива воздушна рамка со лесен фиберглас. Вклучени се рачки, летачка линија и небото!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата