• Свеж
1 7екчи Слика Аниме Аниме Слика. Като Мегуми Троседот Промена На Облека, Џ.к. вер. Лицето Е Променливо. Аниме Модел Орнаменти, Отаку Серија, Кутија Аниме Фигури

1 7екчи Слика Аниме Аниме Слика. Като Мегуми Троседот Промена На Облека, Џ.к. вер. Лицето Е Променливо. Аниме Модел Орнаменти,

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Целата форма е направена во врска со анимациски дела. Степенот на реставрација е многу висок. Изгледот е прикажан на сликата и е полн со детали. Тоа е дефинитивно висококвалитетен производ што може да ги натера луѓето да блеснат. Фигурата е еден вид духовна храна. Тоа е медиум кој поминува низ дводимензионалниот и тродимензионалниот свет. Куклите многу добро ги обновуваат аниме ликовите. Се чувствува како да е во светот на аниме, што ги прави луѓето среќни и физички и психички. Пвц материјал производство.Анимираниот модел има многу обновени и реални слики И неверојатни статуи на поза, Еколошки, безопасни за човечкото тело. Совршени Детски Божиќни подароци, подароци за роденден, колекционерски предмети, украси, приватни колекции, забавни игри, совршени за украси и играчки за десктоп дисплеј. Сите производи што ги продаваме се во нова состојба и внимателно се проверуваат пред пратката, ако имате некое прашање, само контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме!. ♥?Совети : ова е подобрена верзија На Кина. За разлика од другите верзии, тоа ќе биде малку непријатно. Перфекционисти, ве молиме купете со претпазливост. 1/7екчи Слика Аниме Аниме Слика. Като Мегуми Троседот Промена На Облека, Џ.к. вер. Лицето Е Променливо. Аниме Модел Орнаменти, Отаку Серија, Кутија Аниме Фигури.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата