• Свеж
Деца Електронска Пијано Играчка, Клучеви Детска Тастатура Пијано Стандарден Дизајн Контрола На Јачината На Звукот За Училиште За Патување За Деца

Деца Електронска Пијано Играчка, Клучеви Детска Тастатура Пијано Стандарден Дизајн Контрола На Јачината На Звукот За Училиште

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Детска Електронска Играчка За Пијано, 24 Клучеви Детска Тастатура Пијано Стандарден Дизајн Контрола На Јачината На Звукот За Училиште За Патување За Деца Спецификација : Тип На Ставка : Детска Тастатура Пијаноматеријал : Пластика, Електронски Компонентибатерии : 3 xa Батерии Испорачани Без Батерии Пакет Листа : 1 x Детска Тастатура Пијано Батерии Не Се Вклучени1 x Лист Музика1 x Англиски Прирачник мултифункционален : Детска тастатура пијано доаѓа со 24 копчиња, вградени Стерео Звучници Со Целосен Опсег И Паметни Карактеристики За Настава По Пијано, Така Што Вашето Дете Може Да Научи Да Свири Разновидна Музика. Лесно За Контрола : Детското пијано со Тастатура има контрола на јачината на звукот и едноставно работење со приклучок за да можете да го балансирате звукот по ваш вкус. Забава и за деца и за возрасни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата