• Свеж
Персонализирано име на името на скриптата со бесконечност на опашката и срцето

Персонализирано име на името на скриптата со бесконечност на опашката и срцето

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Фенси и елегантно, овој ѓердан со името на скриптата со бесконечност на опашката и срцето има оригинален дизајн што би го сакал за наредните години. Ова стана еден од најфасцинантните стилови и нема да сакате да го оставите надвор од вашата колекција. Персонализирани. Стерлинг сребро. Персонализирајте го овој ѓердан до 12 карактери. Областа за персонализација е приближно 1/2 инчи H за 1 1/2 инчен В. Првата буква секогаш ќе биде капитал, следните букви ќе бидат мали. 18 -инчен ланец на врски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата