• Свеж
Бестоп Црн Дијамант Супертоп Н За 2004-Wrangler Неограничен

Бестоп Црн Дијамант Супертоп Н За 2004-Wrangler Неограничен

DEN 973.44
Стока
Достапно е за нарачката

Supertop NX е новиот златен стандард во замена на меки врвови за Џип. Supertop NX ги има сите карактеристики на фабрички меки врвови, вклучително и преклопен подвижен покрив, но вклучува надградби како уникатната Горна Лачна Лента На Bestop за да се намали баричката со вода, нов прилагодлив систем за затегнување на основната плоча и лакови со брзо ослободување за отстранување на врвот. Фабрички спецификации повеќеслојната ткаенина од едрилица нема да избледи, се спротивставува на елементите и дамките за трајна издржливост. ЈКК патентите го прават отстранувањето на прозорецот брзо и лесно. Затемнетите прозорци се стандардни заедно со зацврстувачите на задниот агол за затегнат, свеж изглед. Не се вклучени врати; компатибилен со Сите Најдобри комплети за замена на вратите. Bestop Supertop NX (Црн Дијамант) Одговара Изберете : 2004-2006 ЏИП WRANGLER / TJ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата