• Свеж
Caboodles Prima Donnatm Cosmetic Train Case, сребрен холографски, мал

Caboodles Prima Donnatm Cosmetic Train Case, сребрен холографски, мал

DEN 1279.84
Стока
Достапно е за нарачката

Лансирање во 5, 4, 3, 2, 1 .. Случајот за воз за глам на примар Дона Галакси! Со трендовски, детали за глам, фиока за лифт и куќиште за бонус воз, вклучен во неа, целата ваша колекција е наскоро да искра како нова галаксија! Caboodles е тука за да зајакне нова генерација со алатки за да го организира она за што се грижат. Caboodles дава Go-Getters од секоја возраст, боја и ја исцеди организациската креативност да бидат тие што се тие. Ние веруваме дека заслужувате шарен живот исполнет со цел, убавина и радост. Ние веруваме дека вреди да се организирате. И понекогаш малку глам и глиц се сè што ви треба за да го освоите светот. Образено од стилски генијалец за да одговара на потребите на девојчето што се одвива, Кабадлс ја измисли целата категорија на козметичка организација… инспирирана од кутија за справи. Трендовите постојано се менуваат, но случајот безвременски кабелци е секогаш посакуван за неговата се чувствува добра носталгија, ретро автентичност и уредно наследство. Исчистена акрилна конструкција за лесно гледање. Вклучува помал бонус акрилен случај. Се одликува со правоаголна лента за кревање. Заклучување на бравата со копчињата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата