• Свеж
Декод 36 32 бело дрво градите со рачки на прстени, 1 парчиња

Декод 36 32 бело дрво градите со рачки на прстени, 1 парчиња

DEN 2719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Decmode 36 "x 32 " Бело дрво градите со рачки на прстенот, 1-парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Прекрасно направена со трајна структура и дизајн за долготрајно уживање за да го задржите вашиот простор без нередот. Пространо парче мебел што може веднаш да го трансформира изгледот на секоја просторија во вашиот дом. Украсете ја оваа правоаголна глам -облека во вашиот влез под тркалезно сребро огледало за елегантен привлечност. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Белите градите се карактеризираат со 3 фиоки со ограничување на тежината од 30 фунти. Ова е градите со три фигури. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Ова е единечен градник. Глам стил. Запуштете се во гламурозниот луксуз на кадифен текстури, блескави детали и елегантни завршувања за да го воздигнете вашиот дом и да додадете софистицирана талент. Единицата за складирање на три фиоки е направена со MDF и огледало за цврста форма. Коска бела рамка со рефлексивен и сребрен акцент ја истакнува оваа фиока за градите на градите. Единицата за складирање на сребро се одликува со облоги на огледала околу секоја пространа фиока со рачки за прстен за лесно отворено. Оваа ставка мери 35.88 L x 15,75 W x 32.13h инчи и тежи 62,50 фунти. Овој дрвен градите за складирање има правоаголна форма и влечење на фиоки. Избришете чиста со сува крпа. Ова складирање на градите е конструирано од огледални површини и метални акценти прикачени на дрвена рамка. Глам стил. Decmode 36 "x 32" бело дрво градите со рачки на прстени, 1-парчиња прави совршен додаток на кој било дом.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата