• Свеж
Одличен 3-ниво бамбус складирање на кади со жични корпи, природно

Одличен 3-ниво бамбус складирање на кади со жични корпи, природно

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашата бања тој мирна бањата изглед со тристепениот бамбус кади. Прекрасно е изработено и подготвено за склопување. Тристепениот бамбус кади носи многу складирање за сите ваши потреби за бањата. Екст 3-ниво бамбус складирање на кади со жици корпи, природно : одлично за складирање на крпи, тоалети и други најважни бањи. Бамбус и метал. Лесна грижа. Лесен за инсталирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата