• Свеж
Лого Радиоактивни Супстанции Предупредување Кригла Менување На Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz

Лого Радиоактивни Супстанции Предупредување Кригла Менување На Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлина-Истурете топла течност со цел да ја активирате криглата температурата на топла течност треба да биде над 70°C/158°F. на таа температура бојата на криглата ќе се промени. на нормална температура е црна.Совршен за вашите пријатели кои навистина сакаат интересни и забавни работи во секојдневниот живот.квалитетен и кул дизајн, оваа кригла ќе донесе насмевка На вашиот Ден Материјал : Силна, Керамичка конструкција количина на пакет : 1 x кригла овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Лого Радиоактивни Супстанции Предупредување Кригла Менување Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата