• Свеж
Никој Не Е Совршен Освен МОНТЕРО СПОРТ Драјв Кафе Чај Керамичка Кригла Канцеларија Работна Чаша Подарок Оз

Никој Не Е Совршен Освен МОНТЕРО СПОРТ Драјв Кафе Чај Керамичка Кригла Канцеларија Работна Чаша Подарок Оз

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите чаши се направени со помош на фина бела керамика со сјајна завршница на глазура. Секоја шолја за кафе е изработена со помош на професионални печатачи и мастила, а потоа се користи во топлинска преса за трајно поставување на сликата на криглата. Секоја оригинална кригла направена по нарачка е трајно споена, така што уметноста станува дел од криглата, што значи дека сликата нема да се олупи, избледи или изгребе. Прави одлична идеја за подарок за секоја пригода. Микробранова печка и топ решетката машина за миење садови безбедно. Висококвалитетни детални професионално печатени директно на Керамичката Кригла, 15оз Керамичка Кригла, Димензии : 3,75" висок за 3 " дијаметар, микробранова печка и топ полица машина за миење садови безбедно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата