• Свеж
Млечна Кригла, Стаклена Кригла Издржлива За Кујна За Членот На Семејството Мотив Де Ла Курон

Млечна Кригла, Стаклена Кригла Издржлива За Кујна За Членот На Семејството Мотив Де Ла Курон

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Млечна Кригла, Стаклена Кригла Издржлива За Кујна За Членот На Семејството Мотив де ла курон спецификација : Тип На Ставка : Воден Куп Материјал : Стаклен Капацитет : 240млвежина : Прибл. 136г-140гр / 4,8 мл-4,9 озсајз : Прибл. 9х6х6см / 3, 5х2, 4х2, 4ин Пакет Листа : 1 Х Чаша Вода Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3. Не е погоден за микробранова печка или машина за миење садови. дизајн на изглед, погоден за вода за пиење, млеко, кафе, чај и други пијалоци. Модерен кригла, користи висококвалитетен стаклен материјал, отпорност на висока температура, долготрајна издржливост. Дизајн на капацитет од 240 мл, со уникатна декорација на шаблони, извонредна изработка. Тоа е одличен подарок, погоден за деца, пријатели, семејство, роднини, старешини, колеги итн. Широко се користи За Божиќ, празници, родендени, годишнина од свадбата, церемонии на дипломирање итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата