• Свеж
Бебешка Лигава Плетена Капа Удобна Мода Со Двојни Кадифни Топчиња За Дете Зима Fall Глава Потопло

Бебешка Лигава Плетена Капа Удобна Мода Со Двојни Кадифни Топчиња За Дете Зима Fall Глава Потопло

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Ултра Меки : нашите детски капи се изработени од супер мек акрилик. Пријателска за кожата и мека. Супер удобно и топло. Носете ја оваа капа во студените зимски денови за да му дадете трајна топлина на вашето бебе.Удобно : Растегливо, детското гравче има доволно истегнување за одгледување деца. Целосно ги покрива ушите, обезбедувајќи дополнителна заштита и топлина. Оваа бобинка ќе ја загрее главата на вашите деца без да врши притисок врз неа. Одлично и за момчиња и за девојчиња. Измијте деликатно во ладна вода и закачете ја да се исуши.Подарок за одмор : оваа стилска детска капа со врвка за влечење може да биде одличен подарок за вашето дете во незаборавни денови како Ден На Децата, родендени, годишнини, Денот на Благодарноста и Божиќ.Погоден За Многу Прилики. Нашите капи за врвки се погодни за сите прилики. Без разлика дали е дома или на отворено, оваа капа може да биде задолжителна за бебињата од каваи кои изгледаат стилски. Близу до кожата, давајќи ви трајна топлина и мекост.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Материјал : Акрилик Големина : С (16 * 15,5 см) : Погоден за 0-12 месеци (18,5 * 19 см) : Погоден за 12 до 48 месеци1. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради светлосен ефект.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата