• Свеж
Машка Капа За Череп Од Гравче Долга Широка Хип-Хоп Зимска Летна Капа

Машка Капа За Череп Од Гравче Долга Широка Хип-Хоп Зимска Летна Капа

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Најквалитетна Капа/Капа добредојдовте да ги земете вашите омилени! Целиот наш производ е произведен според највисоките стандарди во оваа линија. за да можете да уживате во вашиот додаток што е можно подолго. ЕДНА ГОЛЕМИНА : рамна големина : должина : 32см, ширина : 28см. АКРИЛИК : Слаби ,Удобност, дише и одлична еластичност. СТИЛ : Гроздобер Уметник Дизајн Стил,Мека и Светлина. Двојни слоеви. ЦЕЛА СЕЗОНА : Погоден За Пролет/ Лето /umn/ Зима. Може да носи со долг џемпер, шал, хеланки и чизми.И костум за мажи и жени, исто така одговара за тинејџери. Големината на една големина најмногу одговара. Дизајниран за мажи и жени, Удобен и висококвалитетен материјал за капа, обезбедува Удобност, Топлина и одлична еластичност, Се Протега за да одговара на повеќето големини, лесно можете да добиете прилагодено вклопување според големината на главата. Материјал : оваа капа е изработена од Висококвалитетен Акрилен Материјал, супер мека и удобна.Дополнителна постава за топлина. ГОЛЕМИНА : една големина најмногу одговара. Поставете м (22,05 инчи ~23,6 инчи) обем на главата и комбинира многу истегнување со сит. Рамна големина : должина : 12 Инчи, ширина : 10 Инчи. МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен Материјал Акрилик И Полиестер. Удобноста, дишењето и одличната еластичност ќе се протегаат за да одговараат на повеќето големини на главата. Акрилик и Полиестер (многу Мек и тенок ладен висококвалитетен врвен материјал од Ткаенина).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата