• Свеж
Влажна n дива мега последна мат боја на усните, натопување на кожата-NYујорк

Влажна n дива мега последна мат боја на усните, натопување на кожата-NYујорк

DEN 122.72
Стока
Достапно е за нарачката

Долготрајниот, полу-мат кармин нанесена со состојки кои сакаат усни, вклучувајќи хијалуронска киселина, природни морски растителни екстракти, коензим Q10 и витамини А и Е испорачуваат влага, додека путерот од семе од мурумуру, маслото од арган и масло од сончоглед и страст и масло од семе усни. Формулата е долгогодишна и има кремаста текстура за лесна примена. Кадифена, високо-пигментирана боја со полно покритие без напор се лизга за удобно, супериорно носење. Достапно во 13 нијанси без суровост, без глутен и нијанси без мирис. Боја со целосна покривка во еден удар. Висока пигмент, долготрајна негување формула. Крем, удобно и лесна целодневна облека. Нема да торта, пердув или крварење. Без суровост, без глутен и без мирис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата