• Свеж
Прилагодлива Индиска Тркалезна Тепих Врата Мат Модерен Тепих Дневна Соба Тепих Спална Соба Нелизгачки Кат Килим Мат

Прилагодлива Индиска Тркалезна Тепих Врата Мат Модерен Тепих Дневна Соба Тепих Спална Соба Нелизгачки Кат Килим Мат

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристика На Производот : . 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожата. 2, Анти-Лизгање, Отпорен На Прашина,Отпорност На Триење,Отпорен На Корозија, Отпорен На Брчки. 3, Лесен за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, без избледување. 4, моделот на производот усвојува еколошки печатење и боење, без необичен мирис, без штетни материи. 5, Опсег на примена : Кујна, Врата, Ходник, Дневна Соба, Спална Соба, Влезен Кревет, Бања, Балкон. 6, поради фактори како што се различни мерни алатки и методи на мерење, ќе има грешка од 1-2 см!. 7, поради техники на снимање / амбиентално светло / дисплеј хроматска аберација, итн., може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинскиот објект. 1. Материјал : површина од полиестерски влакна, меѓуслој на сунѓер. 2.Количина : едно парче. 3.Големина : опции за класификација на големината (големина на слика само за прикажување).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата