• Свеж
63 86 0.39 Сребрен Полиестер Олефин Област Килим

63 86 0.39 Сребрен Полиестер Олефин Област Килим

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Модерен и елегантен дизајн е совршен додаток на секој трендовски декор за соба за голем амбиент. Едноставна, но зачудувачка геометриска шема и суптилни сребрени тонови ќе течат добро со секој стил. Умешно машина ткаени Во Турција со користење на најдобрите олефин и полиестер предиво со јута поддршка за долготраен изглед и жалба. 63" х 86" х 0.39 " Сребрен Полиестер/Олефин Област Килим.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата