• Свеж
Старомоден кисела павлака на Јодер, Оз

Старомоден кисела павлака на Јодер, Оз

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Кисела павлака, старомоден, исцеден 15 мл (425 g) одделение A. Одлично врвот за печени компири и нахо. Вистински. Баба е добро! . За коментари или прашања јавете се : 1-800-877-1157. Расипливо. Чувајте во фрижидер. Содржи : млеко. 15 мл (425 г) Делфос, ОХ 45833 800-877-1157 кисела павлака, старомоден, исцеден. Одделение A. Одлично врвот за печен компир и нахос. Вистински. Баба е добро! . За коментари или прашања јавете се : 1-800-877-1157.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата