• Свеж
Нарачајте сега за испорака на празници, машка традиционална прстен од класа на родилки за перничиња

Нарачајте сега за испорака на празници, машка традиционална прстен од класа на родилки за перничиња

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашата постара година додека го носите овој убав час на час. Овој традиционален дизајн со злато од розово злато од 14К се одликува со централен пернич на перница и просторија за персонализации како што се името на училиштето и класната година. Гравете го вашето име по внатрешната лента. Thisе го носите овој прстен со години што доаѓаат, бидејќи ги враќа сите ваши најдобри спомени во средно училиште. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Злато од розово злато од 14К. Врвни мерки 15,7 mm x 13,2 mm се стеснува на 4,5 mm (0,61 "x 0,51" стеснување на .11 "). Перница за раѓање на перничиња мерки од 8мм x 10mm (0,31" x 0,39 "). Персонализирајте во групата со порака до 18 знаци. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата