• Свеж
Frogg Toggs Bogg Togg 2-ly kip wader

Frogg Toggs Bogg Togg 2-ly kip wader

DEN 879.84
Стока
Достапно е за нарачката

Real Tree Max5 | Големина 14 600 дени, 2-примена вулканизирана поли/гума на горниот дел. Зашиени, прислушувани и вулканизирани споеви . прилагодливи поводни веб-појаси со тока за заклучување на брзо ослободување . Гумениот багажник со висока густина се одликува со челична тресеница и волна се чувствуваше мида.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата