• Свеж
Основна колекција на бања - единечна рачна крпа, цврста сива боја

Основна колекција на бања - единечна рачна крпа, цврста сива боја

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Освежете го плакарот за постелнина со трајните, но неверојатно меки и абсорбенти, основни цврсти рачни крпи. Изработено со користење на квалитетни предива, овие постелнина се лесна нега машина што може да се перат и идеални за секојдневна употреба. Основните цврсти рачни крпи се 100% памучни и се достапни во неколку бои. Секоја пешкир е OEKO-TEX стандард 100 овластен и е широко 16 внатре. Завршете ја вашата колекција со координативна мијалник, лим за бања, пешкир за бања, како и координативна лента за бања, или измешајте и совпаѓајте ги вашите бои за да создадете различна атмосфера и палета во боја во вашата бања. Без оглед на кој изглед претпочитате, основните основни цврсти крпи за рака сигурно ќе ги задоволат. • Главни основни цврсти рачни крпи. • Ултра мека и абсорбента. • OEKO-TEX стандард 100 овластен . • одговара на кој било декор за бања со неколку бои за мешавина и натпревар за да изберете. • 100% памук и се достапни во неколку бои. • Лесна нега и машина за перење . • Координирање на ленти за бања со ленти, исто така, достапна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата