• Свеж
Нулум Гроздобер Плочки Криси Област Килим

Нулум Гроздобер Плочки Криси Област Килим

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен класичен дизајн. Овој 100% Полипропиленски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Направено од 100% Полипропилен. Сива боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата