• Свеж
Лумакноти Мендез Трејваун 5' 7 ' Бел Тепих За Ориентална Внатрешна Површина

Лумакноти Мендез Трејваун 5' 7 ' Бел Тепих За Ориентална Внатрешна Површина

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Традиционалниот Ориентален стил добива модерно ажурирање во овој едноставно софистициран тепих, веднаш издигнувајќи го уникатниот стил на декор на вашиот дом. Сложените дизајни во трендовски бело и длабоко сино додаваат современа елеганција во секоја дневна соба, трпезарија или дувло, давајќи му на вашиот простор чувство од висока класа без да жртвувате удобност или издржливост. Вие и вашите гости можете да поминете повеќе време релаксирајќи се и уживајќи во софистицираното чувство на вашиот простор со оваа удобно мека, лесна за одржување подна покривка. Висококвалитетното полипропиленско предиво е ткаено со најсовремени разбои управувани од компјутер за да се создаде куп со низок профил кој се чувствува одлично под нозете и сепак лесно се чисти. Исклучителната издржливост ве ослободува да го поставите ова парче каде било во вашиот дом – дури и во области со голем сообраќај или ризик од истурање – без страв дека ќе избледите или ќе обоите, за да можете да уживате во луксузната текстура и прекрасниот дизајн во годините што доаѓаат. За внатрешна употреба. Машина Направена Со 100% Полипропиленско Предиво. Лумакноти Внатрешните килими се совршен начин за стилизирање на вашиот дом. Бела/Сина Ориентална Шема која покрива 36,25 квадратни стапки. 0,43 Во Висина На Купот. Издржливата конструкција е совршена за области со голем сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка или прскање со градинарско црево. Секогаш прво тестирајте мала површина. Точна Големина На Производот : 5 'х 7 '3".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата