• Свеж
Каролини Богатства ЦК2212ЈМАТ Шпиц Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 л х

Каролини Богатства ЦК2212ЈМАТ Шпиц Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 л х

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства CK2212 JMAT Шпиц Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat 36"l x Шпиц Doormat. Шпиц во Подлогата На Вратата Од Кујната, Внатрешен Килим или Надворешен Душек за Добредојде 24х36 Вратар ЦК2212ЈМАТ. Овој производ е Од колекцијата Во Кујната Од Богатствата На Каролини и ќе има други координативни производи што можете да ги купите одделно. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Подароци од шпиц, колекционерски предмети Шпиц, шпиц врати, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата