• Свеж
Единствени разбојни правоаголни апстрактни модерни килими со сива беж, 5 '8' 0

Единствени разбојни правоаголни апстрактни модерни килими со сива беж, 5 '8' 0

DEN 1391.84
Стока
Достапно е за нарачката

Со друг светски изглед и име, нашата колекција Соларис ќе ве однесе на патување до различно време и простор. Оваа колекција е полна со деликатно занаетчиство и етерични обрасци, давајќи му скоро вонземско чувство. Дозволете му на овој џез на соларис да го надмине декор на вашиот дом. Сива/5 '0 x 8' 0. 100% простор обоен полипропилен. Машински изработени. Област килим. Египет. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата