• Свеж
Престиж Монте Карло Колекција Лебдечки Стакло Полица

Престиж Монте Карло Колекција Лебдечки Стакло Полица

DEN 1279.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пловечката полица дава уникатен изглед на секоја бања или просторија за прав. За разлика од другите полици, површината на нашата пловечка полица е суспендирана под рацете наместо потпрена од заградите. Ова прави полицата да изгледа како да лебди во воздухот. Нашата лебдечка стаклена полица има цврсти месинг раце кои достигнуваат до стаклената површина. Полицата користи и цврсти месинг потпори под задниот раб на стаклото за дополнителна цврстина и поддршка. Изработени од Најдобрите Цврсти Месинг Материјали;Изработени со 3/8" дебело калено стакло за безбедност и цврстина;Украсни капачиња монтирани под полица за многу капацитет;хардверот за монтирање на скриени завртки лесно се инсталира;дизајнот монтиран На Ѕид е идеална употреба на просторот;Производите се обезбедени со ограничена доживотна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата