• Свеж
ProsourceFit XFit Јамка Отпор Бендови lb до lb

ProsourceFit XFit Јамка Отпор Бендови lb до lb

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Prosource Fit XFit Лентите за Отпорност на Енергија се одличен, динамичен начин за зајакнување на целиот горен дел од телото. Дизајнот со затворена јамка е супер разноврсен : Користете ги За помош при учење повлекувања и мускулни прозорци; додајте ги во мрена за обука за кревање енергија; завиткајте околу половината И направете отпорен на агилност Сина : 50-120 фунти; Црвена : 40-80 фунти; Зелена : 30-50 фунти; Жолта : 10-35 фунти. Купете само еден или целиот сет за да продолжите да ја зголемувате силата и да напредувате во вашите фитнес цели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата