• Свеж
онхуон жени мода бохо точка печатење камизола о-вратот копче набразден сарафан фустан

онхуон жени мода бохо точка печатење камизола о-вратот копче набразден сарафан фустан

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Мода Бохе Точка Печатење Камизола О-Вратот Копче Набразден Сарафан Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Шифон Декорација : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и ферман. Големина Големина САД Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ЕУ Должина На Половината XL 10 14 40 100cm/39.37" 79cm/31.10" 139cm/54.72" Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 Биста : 100cm/39.37" Половината : 79cm/31.10" Должина : 139cm/54.72" летни фустани за жени 2022. фустани за жени 2022. женски фустани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата