• Свеж
Женски Летни Фустани Денот На Независноста Секојдневно Долго Здолниште Без Ракави Лабаво Секојдневно Сарафанче

Женски Летни Фустани Денот На Независноста Секојдневно Долго Здолниште Без Ракави Лабаво Секојдневно Сарафанче

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 35x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.37" Половината : 102cm/40.58" Должина : 77cm/30. бодикон фустан сатен фустан венчаници сонце фустани жени лето обични жени фустани бохо фустан. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.80" Половината : 98cm/38.73" Должина : 79см/31.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата