• Свеж
Подароци Жени Плус Големина Фустани Дозвола Жени Кратки Ракави Фустани Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото Должина Фустан

Подароци Жени Плус Големина Фустани Дозвола Жени Кратки Ракави Фустани Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото

DEN 124.32
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Кратки Ракави Фустани Модни Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото должина Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Удобен и Тенок дизајн за вашиот совршен изглед, прави да изгледате повеќе декоративни и елегантни. 5,95% Полиестер, 5% спандекс информации за Производот : Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Тежина На Казусл : 170~210(С-2ХЛ) што добивате : 1xwomenени Големина На Фустан : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 94см/37.01" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 95см/37.40" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 96cm/37.80" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 21см/8.27 " Должина : 97см/38.19". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 98см/38.58 " Жени Плус Големина Фустани Дозвола. жените плус големина фустани дозвола 5 5. женски фустани дозвола. жените фустани краток ракав. Женски Кратки Ракави Фустани Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото Должина Фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата