• Свеж
Фустан За Жени, Женски Пролетен Моден Плисиран Принт Фустан со Средна должина Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Полка Точка Плисиран Фустан Вино Л

Фустан За Жени, Женски Пролетен Моден Плисиран Принт Фустан со Средна должина Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Полка Точка Плисиран

DEN 127.84
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Моден : Одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 х Женски Фустан Забелешка : детални информации за големината ве молиме проверете го описот на производот, доколку имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат За Лето. Фустанот лесно се совпаѓа. Можете да одговарате на вашиот омилен ѓердан и накит за секојдневно носење, едноставен и елегантен. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата