• Свеж
Бохо Ками Фустан За Женски Секојдневен Секси Летна Лента Бодикон Долги Макси Фустани Без Ракави Плус Големина Сарафани

Бохо Ками Фустан За Женски Секојдневен Секси Летна Лента Бодикон Долги Макси Фустани Без Ракави Плус Големина Сарафани

DEN 516.64
Стока
Достапно е за нарачката

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Продавницата Нархбрг!. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во Нархбрг. Нархбрг е посветена на обезбедување висококвалитетна женска облека и додатоци. Нашето Верување-. Природни, Класични и Елегантни. Секоја Жена, Без Оглед на Нејзината Фигура, Заслужува Удобност, Убавина и Самодоверба. Материјалот -. Материјал : мека и дише мешавина од памук/полиестер. Изработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за избледување и деформирање. Боите може малку да се разликуваат од сликата поради светлосните ефекти и поставките на мониторот. Летна Макси Фустан Ткаенина : Супер мека,еластична и лесна, може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. Верзии во боја : Цврст фустан, фустан со цветен принт, Фустан За Сонце Со Принт од виножито и Долг фустан во стилот на бохо!. Овој летен Макси Долг фустан има цврста и вратоврска боја печатена боја, костум За Секојдневна/Плажа/Забава/Дневно/Канцеларија/Свечена/Дома. Рачно миење ладно/Не Избелувајте/ Сушете На Воздух, ниско железо доколку е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата