• Свеж
Од нирвана спа страст овошје богато тело путер, 6. fl оз

Од нирвана спа страст овошје богато тело путер, 6. fl оз

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте го вашето тело мазно и навлажнето со оваа NSPA од страна на Nirvana Spa Passion Fruit Body Body, 6,76 fl oz. Формулирана е со природни витамини и вистинско овошје за длабоко негување на кожата. Овој путер од телото на НСПА ќе ја остави вашата кожа здрава и мека. Може да се користи низ целото тело и обезбедува бујно и сладок мирис на овошје. Овој негување путер од тело може да се користи сам или како режим на тело со дополнителни производи за овошје на страст NSPA, кои се продаваат одделно. NSPA од нирвана спа страст овошје богато тело путер : овошје од страст-супер-југ и егзотично, идеален пријател за празници. Натоварен со природни витамини А, Е & Б5, концентрираната мешавина на ботанички екстракти работи на лекување на вашата кожа. Вистинска овошна добрина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата