• Свеж
Лулшоу Рачно излупена Машина За Пилинг Мултифункционална Машина За Пилинг Автоматска Кујна Гаџети

Лулшоу Рачно излупена Машина За Пилинг Мултифункционална Машина За Пилинг Автоматска Кујна Гаџети

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Рачно излупена Машина За Пилинг Мултифункционална Машина За Пилинг Автомат. опис на производот. изработен е ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е еколошки и без загадување. изработен е од нерѓосувачки челик, остар и цврст, што може да ви помогне брзо да ја излупите кората. Лесен за употреба, поправете го вклучувањето, свртете ја рачката во насока на стрелките на часовникот, ножот од нерѓосувачки челик автоматски ќе ја излупи кожата, а може да се исече во рок од 5 секунди. Брзината на пилинг е брза, а пилингот лесно се крши. Дизајнот на долната вшмукувачка чаша може поцврсто да ја поправи работната површина, лесно е, сечилото што се одвојува лесно се чисти, а лупачот со рака го олеснува лупењето. има покритие и хигиенски, и тоа исто така може повреди. Ножот од нерѓосувачки челик може да се намали тенок без губење на пулпа од хартија. Опремен со, може да ви помогне брзо да исечете јаболка на 8 парчиња, што може да ви заштеди време. Совршено е за подготовка на закуски и за деца или забави. Заштедете време и гаџети, овие гаџети ќе станат ваш добар придружник во кујната. Производите вклучуваат. 1x пилинг Машина Врвен Квалитет : овој кујнски гаџет е изработен од квалитетни материјали и е издржлив. Тие се дизајнирани да издржат секојдневна употреба во вашата зафатена кујна. Разновидна функционалност : Секој гаџет е дизајниран да служи за повеќе намени, заштедувајќи ви време и напор во кујната. Заштеда на простор : компактниот дизајн на овие кујнски алатки овозможува лесно складирање. Стилски и Практичен : овие кујнски алатки имаат елегантен и модерен дизајн кој ја подобруваesетиката на вашата кујна и исто така служи практична функција. Изненадете го вашето семејство и пријател со овие практични и стилски алатки за нивните кулинарски авантури.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата