• Свеж
1 2 W 61 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, w-shutter-loks, Classic Blue

1 2 W 61 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, w-shutter-loks, Classic Blue

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите обичајни отворени ролетни за лувер даваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Ограничена гаранција за живот. Нема да избледи, пука, искриви или кора. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Додава моментална вредност во вашиот дом. Живописни бои за цел живот на убавина. Прифатлива цена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата