• Свеж
О 41д Филтер За Моторно Масло Одговара избери: 1985-БМВ 535, 1985-бмв 735

О 41д Филтер За Моторно Масло Одговара избери: 1985-БМВ 535, 1985-бмв 735

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Филтрите за масло ОД МАХЛЕ спречуваат честички од нечистотија да влезат во колото на лубрикантот и да го одржуваат квалитетот, перформансите и ефикасноста на моторот. МАШКИ ВОЛ 41д Филтер За Моторно Масло Одговара Избери : 1985-1993 БМВ 535 6 Цил 3.4 Л 1985-1992 бмв 735 6 Цил 3.4 Л 1985-1989 бмв 635 6 Цил 3.4 Л 1988 Бмв М5 6 Цил 3.4 Л 1987-1988 Бмв М6 6 Цил 3.4 Л 1991-1993 Бмв М5 6 цил 3.5 л 1980-1984 Бмв 633 6 ЦИЛ 3.2 Л 1980-1984 Бмв 733 6 ЦИЛ 3.2 Л 1983-1984 Бмв 533 6 ЦИЛ 3.2 Л 1980-1981 БМВ 528 6 ЦИЛ 2.8 Л 1986-1987 БМВ Л7 6 ЦИЛ 3,4 Л И Повеќе - Додадете Го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата