• Свеж
Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t

Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Comfort Soft®; Пепел е 99/1 памук/поли; Лесен челик е 90/10 памук/поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, безбедносен зелен, безбедносен портокал - 60/40 памук/поли; Етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; Косемиран врат со лежена рамна јака; Двојно-игла зашивање низ целиот; Ханес Менс 6,1 мл. Маица без ознаки 5250 T (10 пакувања).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата