• Свеж
Маица со маица со долги ракави со маица со долги ракави

Маица со маица со долги ракави со маица со долги ракави

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

5,4 мл., Пресрук 100% Комбинирана памук; 24 синглови; Пепел е 99/1% Комбинирана рингпун памук/поли; Хедер Греј е 90/10; Класично вклопување; Seamed јака; се одликува со солза етикета; лента од рамо до рамо; OEKO-TEX® стандард 100 овластен; Манжетни за ракави на ребра; двојно игла вратот и долниот дел од полите; Маица со маица со маица со долги ракави со маичка со долги ракави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата