• Свеж
Женска Еднобојна Голема Лабава Тркалезна Буква Печатена Маица Со Кратки Ракави Женски Кошули Со Кратки Ракави Женски Кошули Секојдневен

Женска Еднобојна Голема Лабава Тркалезна Буква Печатена Маица Со Кратки Ракави Женски Кошули Со Кратки Ракави Женски Кошули

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1пц Жените Врвот. Женски Кошули Со Долги Ракави Женска Маица Краток Ракав под Пилинг Женски Кошули Со Долги Ракави табела Со Големина : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 102см/40.16" рамо : 46см/18.11" ракав : 18см/7.09" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 114см/44.88" рамо : 49см/19.29" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95"големина : хххл биста : 120см/47.24" рамо : 51см/20.08" ракав : 21см/8.27" должина : 72см/28.35" [прилики]Може да Се Носи Со обични панталони или Со фармерки женски долги ракави кошула. [Материјал]Изработен е Од Квалитетни Материјали,доволно издржлив За Секојдневно Носење Работни Маици Жени. Овој Врв Може Да Се Носи Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банкети Жени Со Долги Ракави. [Карактеристики]Висок Врат, Без Ракави, Широко Лабаво Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Женски Долг Ракав Со Цврста Боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата